WWETR - WWE Türkiye - WWE Turkey - TRWWE
Hoşgeldiniz . Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz .
Hoşgeldiniz . Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWETR - WWE Türkiye - WWE Turkey - TRWWEHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Guti geri dönmez mi? - Asena Özkan

YazarMesaj
Legend
Admin
Admin
Legend

Guti geri dönmez mi? - Asena Özkan Empty
MesajKonu: Guti geri dönmez mi? - Asena Özkan   Guti geri dönmez mi? - Asena Özkan EmptyPtsi Kas. 15, 2010 4:29 pm

Asena Özkan Yazısıdır

Guti geri dönmez mi?

Murat Kalkan ceza alanı içinde Rodrigo Tabata'ya 'kusurlu' hareket yaptı mı? Hakem Abdullah Yılmaz, penaltı noktasını göstererek doğru kararı mı verdi? Bir hafta önce penaltı atışını gole çeviremeyen Guti'nin topun ardına geçmesi doğru muydu?

Murat Kalkan ceza alanı içinde Rodrigo Tabata’ya ‘kusurlu’ hareket yaptı mı? Hakem Abdullah Yılmaz, penaltı noktasını göstererek doğru kararı mı verdi? Bir hafta önce penaltı atışını gole çeviremeyen Guti’nin topun ardına geçmesi doğru muydu? Fazlası ile türetmek olası tabii ki Ankara deplasmanından üç puanla dönen Beşiktaş için soruları... Karşılaşma bittiğinde ise benim belleğim tek soruya yanıt aradı! Beşiktaş dün Gençlerbirliği karşısında kazanmak için ne yaptı? Kazanan takım eleştirilir mi? Oynamadan kazananlar için istisna yapmak olası!
Yitirdiği toplar sonrası geri dönmeyi ‘lüks’ kabul eden zihniyete sahip Guti rahatsız etmeye başladı üst düzeydeki bireysel yetisine karşın beni! Hem rakip oyunculara, hem takım arkadaşlarına ve de futbol tutkunlarına algılattırmaya çabaladığı; “Ben Real Madrid’den geldim...” Nereden gelirse gelsin, yeti düzeyi ne olursa olsun, Guti isteksiz oynamaya başladı. Ricardo Quaresma için de ‘geldiği günkü gibi değil’ diyebiliriz, ancak çabalaması bu genellemeden ayrılmasını sağlıyor. Ve Bobo’nun yokluğu öylesine belirginleşti ki orta üçlü ile ilerideki tek adam Ankara’da debelendi durdu. Elbette bunun tek nedeni sezon başından bu yana her karşılaşmaya farklı kadro süren teknik direktör Bernd Schuster’in ‘rotasyon’ tutkusu. Beşiktaş ‘vasat’ı bulmayan oyununa karşın Roberto Hilbert’in uzatma dakikalarında attığı golle iki farklı yendi ve kazandığı üç puanla kaotik ortama nokta koydu.
Ama takım oyunundaki tutarsızlık ve kimi futbolcunun isteksizlikleri bir sonraki hafta için açıkçası umut vermedi. Beşiktaşlılar sadece bu maça sevinmeli, ilerisi için rehavete kapılmamalı...

Asena Özkan Yazısıdır
https://trwwe.forum.st

Guti geri dönmez mi? - Asena Özkan
1 sayfadaki 1 sayfası