WWETR - WWE Türkiye - WWE Turkey - TRWWE
Hoşgeldiniz . Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz .
Hoşgeldiniz . Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWETR - WWE Türkiye - WWE Turkey - TRWWEHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SmackDown Istanbul Turu - Inceleme ve Fotograflar

YazarMesaj
Legend
Admin
Admin
Legend

SmackDown Istanbul Turu - Inceleme ve Fotograflar Empty
MesajKonu: SmackDown Istanbul Turu - Inceleme ve Fotograflar   SmackDown Istanbul Turu - Inceleme ve Fotograflar EmptyPtsi Kas. 15, 2010 2:01 pm

Kendim canlı izlediğim şovun incelemesini yapıyorum.
İlk maçımıza geçiyoruz, Chris Masters vs Chavo Guerrero.:
Chris Masters'a tezahüratlar var.Maçın genelinde üstün olan o. Chavo, 2 Kere Master Lock'dan kurtuluyor fakat Üçüncüsünde dayanamıyor ve pes ediyor.
Chris Masters Def.Chavo Guerrero via Master Lock
İkinci Maçımız, Dolph Ziggler vs Kaval İntercontinental Championship.:
Bizim Güzel insanımız Kaval'ı ilk defa gördüğü için ' Kim bu lan ? ' Sendromu yaşıyor ve Dolph'u Face yapıyor. Maç, Karşılıklı tauntlarla başlıyor. Ziggler köşeye çıkıyor ve Alkış alıyor. Kaval köşeye çıkıyor ve benim dışımda herkes yuhalıyor Kaval'ı.Kaval, arada üstün olsa da , Maçın Genelinde üstün olan Dolph. Birbirlerine Lock'lar bağlıyorlar ama hiç biri pes etmiyor.Yine Kaval bir kilit bağlıyor Dolph'a.Dolph, Kurtuluyor ve ayağa kalktığında, Zig-Zag ile Yeniyor Kaval'ı.
Dolph Ziggler Def. Kaval via Zig-Zag
Üçüncü maçımız, MVP vs Tyler Reks.:
Maç klasik bir şekilde Tauntlarla başlıyor fakat Tyler Reks bayağı bir Yuhalanıyor. MVP, Ball-in Elbow için yakalıyor Reks'i. Ama Reks Ringden dışarı çıkıyor. Bir kez daha yakalıyor MVP Reks'i. Bu sefer Başarılı yapıyor. Ball-in yaptığında Tek '' Ball inn '' diye bağıran insan bendim.Herkes bana baktı. Bebelerin arasında şov izlediğim için kendimden utandım. Maçın Genelinde MVP üstündü. Bir Playmaker deniyor fakat Tyler kurtulup MVP'yi itiyor. Fakat kendisi de düşüyor yere ve Bunu gören MVP Reks kalkarken Bir Buzzsaw Kick ile pine gidiyor ve kazanıyor.
MVP Def. Tyler Reks via Buzzsaw kick
Dördüncü Maçımız: Big Show vs Kane World Heavyweight Championship.:
Big Show, Yakından öyle böyle değil. Adam ICEBERG gibi. Resmen hayvan kadar. Her neyse,Maça Başlıyorlar ve Kane ringe gelirken büyük bir Yuhalamaya maruz kalıyor.Ve maç Lock-Up ile başlıyor. Big Show Kane'i köşeye itiyor ve Kane resmen uçuyor. Maçın genelinde Big Show üstün ve Kane bir anda kaçıyor. Count out 9 olduğunda Big Show hakeme dur diyor ve bir mikrofon istiyor. Küçük tavuğumuz gıdaklayınca Kane'in onuru kırılıyor ve hemen ringe giriyor. Yine yine yine Big Show üstün. Kane, Flying Clothsline ile Big Showun üzerine uçuyor ve kulak patlatacak bir ses geliyor ringden. O anda tüm bebeler '' Under-Taker'' diye anırıp onu bekliyorlar. Yazık sanırım onlarda daha Bragging Rights olmadı. Herneyse Kane, Bir kilit bağlıyor Bu seferde kafayı yemiş seyirciler ' Cefardi ' diye anırıyorlar. Kane, Ayağa kalkıyor ve adını bilmediğim değişik bir hareket yapıyor.Sonra pine gidiyor ve yeniyor Big Show'u.
Kane Def. Big Show via 'Unkown Move'.
Ve kısa bir ara..
Geri döndüğümüzde Ringde bir Pilates topu ve iki derya Kuzusu var. Kelly Kelly vs Layla Non-Title Match.:
Layla, Pilates Topuyla Resmen Artistlik yapıyor.Bir sürü hareket yapıyor ve ben '' Buraya Pilates dersi almaya mı geldik '' diyerek Boo'lamaya başlıyorum Laylayı. Tamam bayanlara olmaz ama, bir yere kadar.Kısa bir süre sonra salon Boo'lamalardan inliyor ve Layla Pilates topunu bırakıp Seyircilere Beni Yuhalamayın gibi şeyler söylüyor ve bu arada Afet topu eline alıyor ve Layla dönünce yüzüne yapıştırıyor.Maç başlıyor. Yaklaşık 10 dakika 'Güzel' bir maç izliyoruz ve Kelly, Bir anda Roll-upla pine gidiyor ve kazanıyor. Ben o anda kemeri aldı, Milenyuma tanıklık ediyoruz derken Non-Title match olduğunu hatırlıyorum. Kelly, Bebelere elini değdirerek gidiyor. O bebelerin yerinde olmayı çok isterdim. Layla da kemerini göstererek oradan ayrılıyor.
Kelly Kelly def. Layla via Roll-up.
Jack Swagger ve Maskotu Kartal reyiz geliyor. ve bir kaç Şınav çektikten sonra maç Belli oluyor, Kofi Kingston vs Jack Swagger.:
Swagger Çok Fazla Splash Yapıyor. Kofi Güzel bir tekme atıyor ve tauntlara başlıyor . Ben 'Boom Boom' derken bir bakıyoruz ki Swagger değişik bir şekilde Köşede uzanıyor. Kingston, Bir yandan seyircileri coşturarak Boom Boom Leg drop u Yapıyor. Trouble in Paradise yapacakken Swagger Çekiliyor.Biraz sonra Kingston İplerin üzerinden Swaggera atlayacaktı fakat Minik kuş Ayağını çekiyor ve Kingston yere düşüyor.Sonra biraz Swagger üstün oluyor ama Kingston Pine gidecekken Baykuş Köşeye çıkıyor.Ve hakem onla ilgilenirken Pini unutuyor.Kingston Kanaryanın yanına gidip vuracakmış gibi yapıyor fakat Swagger üstüne doğru koşuyor. Kingston Martının yanından çekilince Swaggerın Clotshline'ı Şahin'e geliyor. Sonra arkasını dönünce Trouble in Paradise yiyor ve pin geliyor. Kofi giderken Bıldırcın, Swaggerın öldüğünü zannediyor ve ona kalp masajı yapıyor. Ardından da hayat öpücüğü veriyor. Swagger'ı hayata döndürdüğünü sanan Bülbül, seviniyor ve oradan gidiyorlar.Bu olay beni bile güldürdü.
Kofi Kingston Def. Jack Swagger via Trouble in Paradise
ve Geçiyoruz Main event'a. Six-Man Tag Team match. Alberto Del Rio&Cody Rhodes&Drew Mcintyre vs Rey Mysterio&Edge&Bret The ''Hitman'' Hart.:
Cody , Alberto ve Drew gelirken Ben dahil 10-20 kişi dışında Herkes yuhalıyor onları. Rey gelirken yine ben dahil yaklaşık 5 kişi dışında herkes coşuyor. Diğer kişilerde, Bret ve Edge'de ben de coştum Smile.Ve maç başlıyor. İçerde Del Rio ve Rey var.Reye Tezahürat yapan seyirci yüzünden maçı izleyemiyoruz. Ben de o anlarda artık Boo'lamaktan yavaş yavaş Sesimin kısıldığını,Ellerimin ' Eridiğini ' fark ediyorum.O kadar çok oyalanıyorlar ki tezahüratlarla, Yanımda olan babamı unutup onlara 15 dilde ana bacı düz gidiyorum. Her neyse Alberto Cody'e Tag verip gidiyor ve Cody, Ceketinin arkasındaki aynaya bakıp yüzünü düzeltiyor.Seyirci Boo'luyor ama maç başlıyor. Kısa bir süre Sonra Cody üstünlüğü ele geçiriyor ve Edge'e Tag veriyor. Edge Cody'i dağıtıyor. Spear göreceğiz sanarken herkes coşuyor ama Edge fırsatı kaçırıyor ve köşeye tosluyor. Ardından Cody, Drew'e Tag veriyor ama çok geçmeden Edge üstünlüğü ele geçirip Bret'e tag veriyor.o anda Bret seyircilere bakıyor ve Bret'in tam karşısındaki bir bebenin ona el salladığını görüyoruz. Bret, Çok geçmeden tag'i veriyor Rey'e.Her neyse Biraz sonra, Drew Albertoya tag veriyor ve Alberto üstünlüğü ele geçiriyor.Reyi köşeye fırlatıyor ve Rey o kadar hızlı gidiyor ki köşeye Maskesi uçuyor.Rey, Mal gibi, Sanki hiç bir şey olmamış gibi, Ringden iniyor ve maskesini takıyor. Her neyse sonra Bir Enzuigiri geliyor ve pine gidiyor fakat Edge bunu bozuyor ve bir anda herkes Ringe giriyor ve Cody ile Drew'i atıyorlar ringden. Alberto, Six one Nine'dan aldığı ferahlığın üstüne Spear eklenince Sharpshooter'ın keyfine doyum olmaz deyip hızını alamıyor ve maçtan sonra yaklaşık 20-30 saniye yine Sharpshooter yiyor. Sonra Cody ve Drew Alberto'yu kucaklayıp Backstage'e gidiyor.Bret'de Backstage'e gidiyor ve içerde Rey ve Edge kalıyor. Edge, Ezbere konuşarak:
İstanbul! Burası gerçekten çok güzel gibi şeyler diyor. Sonra T-shirt'e benzer bir Nesneyi Seyircilerin arasına Minik bir şovla atıyorlar ve şov bitiyor.
Team Hitman Def. Team Del Rio via Sharpshooter
https://trwwe.forum.st

SmackDown Istanbul Turu - Inceleme ve Fotograflar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  WWE SmackDown 12/11/2010 Resutls
» 05 Kasim 2010 Smackdown - Full Izle Indir
» 24 Ekim 2010 Smackdown - Full Izle Indir
» 08 Ekim 2010 Smackdown - Full Izle Indir
» 15 Ekim 2010 Smackdown - Full Izle Indir